Kaplumbox evini ya da ofisini taşımak isteyenlere benzersiz avantajlar sunuyor. Hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde taşınmanızı sağlıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak Kaplumbox’larla taşınma işini keyif alarak yapın. 

Eşyalarınızı dayanıklı kutular içerisine hızlı bir şekilde yerleştirerek hasarlanmadan taşıyın. Başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız, Kaplumbox’ın sunduğu avantajlara yakından bakın.

 

1
Tasarruf

Sadece taşınırken ihtiyaç duyacağınız Kaplumbox’ı düşük fiyatlarla kiralarsınız. Kaplumbox'ı hazırlamak için zaman harcamayacağınız gibi bant vb. yan ürünlere ihtiyaç duymazsınız.

2
Konfor

Taşınma zamanında bir de kutu aramakla mı uğraşacaksınız? Kaplumbox’ı kapınıza getirir, siz taşındıktan sonra gelir alırız.

3
Güven

Kaplumbox’ı karton kutularla karıştırmayın. Su geçirmez, yırtılmaz, darbelere karşı koruma sağlar ve eşyalarınızı güvenle taşır.

İsteyin getirelim, taşının götürelim
Taşındıktan sonra karton kutular çöpe gider. Yüksek kaliteli Kaplumbox bize geri döner. Kaplumbox kiralamak sizin için harika bir yöntem. Sipariş verin, getirelim. Eşyalarınızı yerleştirin ve taşının. Taşındıktan sonra boş kutuları gelip alalım. Rahatınıza bakın!
Kaplumbox’a Neler Sığar?

Taşınırken ayakkabılığınızdaki hiçbir ayakkabıdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bir Kaplumbox’a 15 çift ayakkabınızı yerleştirebilirsiniz. Kaplumbox giysilerinizi taşımak için de ideal. Kışlıkları yerleştirmeye başlayın. Bir Kaplumbox’a aynı anda 15 kazak ve 5 mont sığdırabilirsiniz. Ayrıca yazlıkların hepsini bir arada taşıyabilirsiniz. Tek bir kutuya 15 şortun ve 40 tişörtün aynı anda sığdığını göreceksiniz.

Kaplumbox’ın Tasarımı Nasıl ?

Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox taşınmaya özel olarak tasarlandı. Dolayısıyla karton kutulara oranla %35 daha fazla eşya taşıma kapasitesine sahip. Su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı. Tutması ve taşıması son derece kolay. Tek yapmanız gereken eşyalarınızı yerleştirip kapaklarını kapatmak.

Kaplumbox Bana Ne Kazandırır?

Kaplumbox size zaman kazandırır ve tasarruf etmenizi sağlar. Koli aramak ya da satın almak zorunda kalmazsınız. Üstelik Kaplumbox sayesinde rahat edersiniz. Siz taşınmadan önce Kaplumbox’ları kapınıza kadar getiririz. Siz taşındıktan sonra da yeni evinizden gelir alırız.