Ofis İçin Ev İçin 16.08.2019

Evcil Hayvanlarla Birlikte Taşınma İpuçları

 

Evcil hayvanların taşınması son derece hassas bir konu. Sevimli dostlarımız genellikle bulunduğu ortamı değiştirmekten çok hoşlanmıyor. Bu nedenle taşınma sırasında onların huzursuz olmalarına bir şekilde engel olmanız gerekiyor. Onlar yeni evlerine ne kadar kolay alışırsa taşınma süreci o kadar mutlu tamamlanıyor.

 

Ev eşyalarını kutularken evcil hayvanınızı başka bir odaya alın

 

Her evcil hayvanın kendine has bazı özellikleri olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat öyle oyuncu kedi ve köpekler var ki bir türlü yerlerinde durmuyorlar. Sizin de evcil hayvanınız oyun oynamayı çok fazla seviyorsa eşyalarınızı kutularken sizi rahat bırakmayabilir. Bu nedenle taşınma hazırlıkları sırasında onu bir şekilde başka bir odada tutmanız gerekir. Böylece kutuları düzenli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kaplumbox gibi plastik ve kapaklı bir taşınma kutusu tercih edersiniz evcil hayvanınızın eşyalarınızı dağıtmasına izin vermezsiniz. Unutmayın ki karton koliler ısırılabilir, tırmalanabilir ve yırtılabilir.

 

Evcil hayvanınızın eşyalarını kutulamayı en sona bırakın

 

Kedi kumu, mamalar, mama kapları, oyuncaklar ve daha fazlası... Eşyalarınızı kutularken evcil hayvanınızın eşyalarını ortada bırakmanızda fayda var. Yeni bir ortama gideceği için huzursuz olabilecek olan sevimli dostunuzun sevdiği eşyaları hep yanında görmesi onun için iyi olacak. Nakliye firması gelmeden bir süre önce evcil hayvanınızın eşyalarını kutulayın ve yanınıza almayı unutmayın.

 

Nakliye anında evcil hayvanınıza huzurlu bir ortam sunun

 

Nakliye şirketi geldiğinde herhangi bir aksilik yaşanmaması için evcil hayvanınızı gözlerden uzak bir odaya koyun. Mümkünse bu odada taşınacak hiçbir kutu olmasın. Nakliye şirketinde çalışanlar evcil hayvanınızdan korkabilir. Diğer taraftan evcil hayvanınızın tanımadığı insanların gelip eşyalarınızı alması onun huzursuz olmasına sebep olabilir. Minik dostunuzun sakin bir ortamda kalması sizin de daha huzurlu olmanızı sağlar. Bu şekilde taşınma işlemi de en hızlı şekilde tamamlanır.

 

Evcil hayvanınızla birlikte yeni evinizde mutluluklar dileriz!

 

BENZER İÇERİKLER
Taşınmadan Önce Yapılacaklar
Taşınmadan Önce Yapılacaklar
Ofis İçin Ev İçin
En kolay ve en rahat şekilde taşınmak için yapmanız gereken ilk şey bir taşınma planı oluşturmak. Ne kadar hazır olursanız eski evinizi o kadar çabuk toplar ve yeni evinize o kadar hızlı yerleşirsiniz.
Taşınma Tüyoları
Taşınma Tüyoları
Ofis İçin Ev İçin
Taşınma adeta yeni bir hayata başlamak gibi! Düşünsenize hayatınızın akışını değiştirmek için farklı bir eve taşınmak yeterli oluyor. Bir anda tüm çevreniz, manzaranız, komşularınız, çarşınız, parkınız değişiyor.
Taşınma Masraflarını Azaltmanın Yolları
Taşınma Masraflarını Azaltmanın Yolları
Ofis İçin Ev İçin
Taşınmak mutlu sonla biten ama maddi ve manevi açıdan da zorlu bir süreç. Bu süreci iyileştirmenin en iyi yolu da maliyetleri düşürmek.
Taşınmanın En Doğru Yolu

Kaplumbox taşınmayla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Bir kez kullandığınızda tüm sevdiklerinize önerecek ve ihtiyaç duyduğunuzda yeniden sipariş vereceksiniz. Taşınmak söz konusuysa ondan vazgeçemeyeceksiniz.