Taşınma Tüyoları
Ofis İçin Ev İçin 13.06.2019Hayatınızı Kolaylaştıracak Taşınma Tüyoları

Taşınma adeta yeni bir hayata başlamak gibi! Düşünsenize hayatınızın akışını değiştirmek için farklı bir eve taşınmak yeterli oluyor. Bir anda tüm çevreniz, manzaranız, komşularınız, çarşınız, parkınız değişiyor. Tabii taşınmak biraz gayret gerektiriyor. Siz yine de bu zahmeti gözünüzde büyütüp de canınızı sıkmayın, sizin için hazırladığımız işinizi kolaylaştıracak taşınma ipuçlarına göz atın. 
 

Önce taşınma planı, sonra taşınma zamanı!
Taşınmak başlı başına bir iş diyebiliriz. Bu işi başarıyla tamamlamak için kalemi kağıdı elinize alın. Önce hangi odayı toplayacağınızı, hangi eşyaları atacağınızı, hangi eşyaları kutulayacağınızı not alın. 
 

Yiyecek ve içecekler tüketmenizi bekler
Eşyalar ne kadar az olursa taşınmak o kadar kolay olur. Yeni adresinize geçene kadar ciddi alışverişler yapmayı bırakın ve stokta ne varsa tüketmeye bakın.
 

Taşınma kolisi deyip geçmeyin! Eşyalarınızı muhafaza edin.
Evinizde değer verdiğiniz çok sayıda eşyanız var ve bu eşyaları tamamen güvenebileceğiniz taşınma kutuları içinde taşımalısınız. Su değince ıslanan, kolayca yırtılan, sizi makasla bantla uğraştıran karton kutular eskide kaldı. Taşınacağınız zaman tamamen taşınmaya özel olarak tasarlanmış, dayanıklı plastikten yapılmış Kaplumbox taşınma kutusunu kullanmanızı öneriyoruz. 
 

Çizilmeye ve tozlanmaya karşı kağıtla kaplama sanatı!
Eşyalarınızı güvenle korumanız için çeşitli taşınma malzemeleri imdadınıza yetişiyor. Taşınma kağıdı eşyalarınızın dış yüzeyini çizilmelere karşı koruyor. Bu paketleme kağıdı sayesinde şort, tişört, gömlek ve pantolon gibi tekstil ürünleri tozlanmıyor. 
 

Eşyalarınızın kurtarıcısı taşınma malzemeleri 
Ayrıca taşınma poşeti olarak da bilinen balonlu naylon ile eşyalarınızı kaplamanızı tavsiye ediyoruz. Bu naylon eşyalarınızı darbelere karşı koruyor, cam ve seramik gibi kırılabilecek hassas parçaların kurtarıcısı oluyor. Taşınma ambalaj malzemeleri ve diğer taşınma seti ürünleriyle eşyalarınızı koruyabilirsiniz.
 

Değerli eşyalar
Mühürlü plastik kelepçeyle kilitlediğiniz Kaplumbox’ları seri numarasıyla takip edebilirsiniz. Önemli eşyalarınız artık güvende! Çok değerli eşyalarınızı ise taşınma sırasında yanınızda bulundurmayı unutmayın.
 

Takım çantası hazır mı?
Hayaller her şeyin yerli yerinde olması ama mutlaka takılacak, sökülecek bir şeyler çıkacağına eminiz. Bu yüzden kendinize bir alet çantası hazırlamanızı öneririz. İçinde tornavida, pense, çivi ve vida gibi işinize yarayacak tüm ekipmanlara yer verebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER
Taşınmadan Önce Yapılacaklar
Taşınmadan Önce Yapılacaklar
Ofis İçin Ev İçin
En kolay ve en rahat şekilde taşınmak için yapmanız gereken ilk şey bir taşınma planı oluşturmak. Ne kadar hazır olursanız eski evinizi o kadar çabuk toplar ve yeni evinize o kadar hızlı yerleşirsiniz.
Taşınma Masraflarını Azaltmanın Yolları
Taşınma Masraflarını Azaltmanın Yolları
Ofis İçin Ev İçin
Taşınmak mutlu sonla biten ama maddi ve manevi açıdan da zorlu bir süreç. Bu süreci iyileştirmenin en iyi yolu da maliyetleri düşürmek.
Taşınma Zamanı, Eşyaları Kutulama Sanatı
Taşınma Zamanı, Eşyaları Kutulama Sanatı
Ofis İçin Ev İçin
O büyülü an gerçekleşti ve kendiniz için en doğru evi buldunuz. Nakliye firmasıyla konuşup taşınma günü konusunda anlaştınız ve sıra eşyalarınızı toplamaya geldi. Peki en kolay şekilde taşınmak için eşyalarınızı taşınma kutularına nasıl koymanız gerektiğini biliyor musunuz?
Taşınmanın En Doğru Yolu

Kaplumbox taşınmayla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Bir kez kullandığınızda tüm sevdiklerinize önerecek ve ihtiyaç duyduğunuzda yeniden sipariş vereceksiniz. Taşınmak söz konusuysa ondan vazgeçemeyeceksiniz.