YORUMLARINIZ (43)
 • Haluk Sözer
  10.09.2021

  Emlakçımızın tavsiyesi üzerine taşınma esnasında koli derdi olmadan güvenli ve pratik şekilde taşınmamının ne olduğunu kaplumbox ile öğrendim. Taşınma için her detay düşünülmüş emniyet ambalaj etiket kilit ve en önemlisi pratik. Bu organizasyona ve hayatımızı daha keyifli hale getiren tüm çalışanlara. TEŞEKKÜRLER ...

 • TUĞÇE TEKİN
  2.06.2021

  İnanılmaz bir kolaylık, kutu bulma derdi, kiri yok. Sapasağlam ve kocaman hazır kilitli bu kutular sayesinde çok kolay oldu her şey. Herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca müşteri ilişkileri mükemmel, her konuda aradığımda hemen ulaştım ve yardımcı oldular. Teşekkürler!!

 • Semih Özkan
  18.03.2021

  Evimi Kaplumbox sayesinde 3 günde kolayca toparlayıp taşıdım. Koli arama zahmetine girmemek en büyük artısı oldu benim için. Üstelik eşyaları yerleştirmek için koli satın almaktan çok daha ucuz ve çevreci bir çözüm. Müşteri hizmetleri de sürekli ulaşılabilir ve kibardı. Ayrıca her hizmet alımı için ağaç dikilmesi de çok hoş bir detay. Kaplumbox ailesine tekrar çok teşekkür ederim.

 • Nazlı Özgül
  8.03.2021

  Çok iyi fikir !! İstanbul’a böyle bi uygulama getirdiğiniz için teşekkürler umarım tüm Türkiye ye yayılırsınız :) kutular hijyenik ve eşyalara zarar gelmeden taşındık koli satın almaktansa bence fiyat performansı çok iyi ekibinize ve size teşekkürler

 • Hakan Ertik
  15.12.2020

  Ofisimizi ve bir arkadaşımızın evini taşıdık. Kaplumbox servisinden çok memnun kaldık, hem ekonomik hem hijyenik hem de çevreci bir uygulama kesinlikle tavsiye ederiz.

 • turgay ŞAHAN
  11.11.2020

  gerçekten güzel ve taşınma işini kolaylaştıran bir hizmet.yetkılılerı verılen hızmetten dolayı kutlarım.

 • Gökçe D
  5.10.2020

  Müthiş fikir. Taşınma stresini ortadan kaldırıyor. Mis gibi kutuladık taşıdık. Düşünenlerin, gerçekleştirenlerin eline sağlık. :)

 • Burçak A
  24.09.2020

  Defalarca taşınmış biri olarak taşınma sürecinin en sıkıntılı kısmı olan koli bulma, satın alma eşyaları yerleştirme aşaması sayenizde eğlenceli hale geldi. Ebatlar ideal, temizlenmesi ve eşyalara zarar gelmeden taşınması da çok rahattı. Kutuların teslimi ve sonrasında da alınması da işleri çok kolaylaştırıyor.teşekkür ederim

 • Sinan A
  19.08.2020

  Bugüne kadar defalarca taşınmış biri olarak hayatımın en kolay taşınmasını Kaplumbox ile yaşadım. Koli arama derdi yok. Kağıt kutu alıp, onları şekillendirip bantlama derdi yok. Taşınma bittikten sonra karton kutuları nereye atacağım diye düşünme derdi yok. Hem ekonomik hem çevre dostu sağlam, dayanıklı ve içindeki malzemeye asla zarar vermeyen bu kutular müthiş bir inovasyon. Çok teşekkürler Kaplumbox. Sizi herkese tavsiye ediyorum ve etmeye devam edeceğim.

 • Billur Tirgil
  19.08.2020

  Ne koli derdi bantlanması kırılma riskleri ne açarken çekilen çileler. Çok pratik ve mantıklı bir çözüm kaplumbox. Kutuları hazırlarken sürekli düşünenlere dua ettik :) ilgileri alakaları ve titiz hizmetleri için teşekkür ederiz

 • esra unal
  13.08.2020

  Bu fikir daha önce niye benim aklıma gelmedi diye hayıflanıp durdum. Mis gibi tertemiz taşındık. Süreç tamamen profesyonelce yürütülüyor. Taşınmaya niyetli tüm çevreme tavsiye edeceğim.

 • Banu İpek
  25.07.2020

  Merhabalar,öncelikle cok teşekkür ederim.Toplanmam sayenizde cok rahat oldu .Tekrar taşınsan hiç düşünmem sizi tercih ederken.İçim çok rahatta tavsiye ederim.

 • Evrim Doğan
  29.06.2020

  Son derece memnun kaldık. Taşıyıcılarımız çok profesyonel değildi, ona rağmen herşeyim tek parça geldi kutuların içinde. Erken teslim ettikleri için içini doldurmak için vaktimiz de oldu. Ayrıca, bu pandemi döneminde karton kutuyla uğraşmamak harika.

 • Pinar Baran
  4.06.2020

  Aldigim hizmetten inanilmaz memnun kaldım. Zamaninda geldiler ve son anda bildirmeme rağmen hızlı bir sekilde de teslim aldilar. Kutuların büyüklüğü oldukca iyi ve çok kullanışlı. Firmanın ilgisi ve yaklaşımindan da memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Serpil Turan
  23.05.2020

  Taşınma sırasında satın alınan -bakkaldan - marketten rica minnet temin edilmeye çalışılan elinize aldığınızda dağılan kolilerle kırmadan/ dökmeden taşınmak mümkün değil.Kaplumbox ‘ ı arkadaşımdan duyduğumda ambalaj atığı çıkartmadan sağlam ve güvenli bir şekilde taşınmanın bu kadar ulaşılabilir olması beni çok memnun etti. Tam anlamı ile profesyonel yönetilen bir süreçle koliler evinize geliyor ve yeni evinizden tekrar alınıyor harika bir hizmet. Emeği geçen tüm kişilere ve Kemal bey ‘ e teşekkürler işimi çok çok kolaylaştırdınız sağ olun .

 • Şenel Başcan
  2.04.2020

  Danışmanından kutuları getirenlere kadar herşey tek kelimeyle mükemmmel.Kutular çok efektif gerçekten oldukça malzeme alıyor ve taşınmak icin için büyük kolaylık.Teşekkürler

 • Ali Ünal
  31.03.2020

  Karton ambalaj israfından, sonrasinda olusacak kağıt atığından ve duzensiz taşınma kargaşasından kurtarıyorlar... ulke geneline yayilmalari dileğiyle 🙏✌👍 Zamanında teslimat ve hızlı çözümler için düşünmeden tercih edilebilir...

 • Fatih Mert
  23.01.2020

  Tek kelimeyle harikasınız temiz titiz ve özenlisiniz sizden çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

 • Arda Mendes
  17.01.2020

  Kutular oldukca saglam ve genis. Evimizi kaplumbox ile tasidik, nakliye firmasina guvenmedigimiz noktada can simidi oldu. Derli toplu tasinip, kirildi mi kirilacak mi sikintisi yasamadik. Musteri hizmetleri de gayet ilgili.

 • Gerçek Geçgel
  31.12.2019

  3+1 evimi geri dönüşümden dolayı boşalttıp taşınmak durumunda kaldım.100 adet kaplumbox kiralayarak tüm eşyalarımı kırılmadan zahmetsizce taşıdım.Bu akıllı uygulamayı tüm taşınacak olanlara tavsiye eder sizlere teşekkürlerimi sunarım

 • Halit Çakır
  14.12.2019

  Karton kutu kullanıp israf yapmak yerine doğayı koruyup bu taşınma kolilerini kullanmak çok mantıklı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Kamplumbox’lar çok dayanıklı ve yeterince büyük

 • Eylül Ö
  19.11.2019

  Acayip rahat bir şekilde taşındım. Kutular beklediğimden büyük. Üstelik taşınma öncesi ve sonrasında o kadar derli toplu duruyor ki, insan çok rahat ediyor. Daha artık karton koliyle uğraşmam. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

 • Sezin gizem Çelikel
  8.11.2019

  Ürünler ve firma harika. Taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnanılmaz ilgili ve yardımseverler. Umarım hep böyle devam ederler.

 • Sevcan t
  2.11.2019

  Ben bu uygulama ile tanıştığım için çok mutluyum. 20 adet box 2+1 evimizi topladı. Sapasağlam sıfır cam firesiz taşındık. Müşteri ilişkileri de gayet iyi. Bu çağda bu tip uygulamalar daha da artmalı. Ama daha çok reklam vermelisiniz, az kişi biliyor. teşekkürler

 • Burcu Çetinkaya
  1.11.2019

  Zekice düşünülmüş, harika iş gören verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden mükemmel dayanıklı koliler..koli aramak yok bant yok verilen tekerlekli araba ile istediğiniz kadar koliyi istediğiniz yere rahatca götürebilirsiniz.. Şiddetle tavsiye ediyorum

 • Erhan Erdöl
  1.11.2019

  Yüzyılın inovasyonu.Hizmet harika, ürün harika.Büyük kolaylık.Karton koliye göre çok ama çok daha sağlam ve sonrasında da koliye göre çok daha temiz bir netice ile işi sonlandırıyorsunuz. Herkese tavsiye etmeye başladık bile.

 • Emre G.
  11.10.2019

  Karton koli pisliğiyle uğraşmadan basit şekilde 4+1 evi 45 kutuyla taşıdık. Teslimat ve iade aşamalarında da hiç bir sıkıntı olmadı. Jumbo boy tarzı bir kutu seçeneği gelse her pakette 5 adet bulunsa çok daha güzel olur.

 • Aylin Belfu EFE
  10.10.2019

  Evin içinde eșyalar varken tadilat yaptırmak gözümde büyüyordu.. Dolapların icindekileri nereye bosaltıp saklarım derken kaplumbox ı keşfettim.. Tertemiz kutuları, ve taşıma arabasını getirdi ler.. Böylece kutuları odaları arasında kolaylıkla kaydırıp tadilatı tamamladık.. Müthiş bir hizmet.. Çok memnun kaldım.. Herkese tavsiye ederim..

 • Erinç Karabay
  3.10.2019

  Merhaba. Gerçekten yenilikçi bir hizmet ve çözüm yarattığınız için öncelikle teşekkürler. Yeni fikirlerin hayata başarılı şekilde geçebildiğini görmek çok mutluluk verici. Sunduğunuz kiralama merkezli hizmetin hem fiyatlaması maliyet avantajı yaratıyor, hem de kalitesi tüm taşınma sürecinin güvenli ve sağlıklı yapılabilmesine olanak tanıyor. Son taşınmamız 27 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti. Elbette büyük iş olan paketleme konusunu eşim gerçekleştirdi ancak kutuların hem boyutları hem de dayanıklılığı bu işi çok kolaylaştırdı. İlk düşüncemiz olan mini paket 20 kutu yeterli gelmediğinde anlayışlı bir şekilde ek 10 kutu daha tam acil ihtiyacımız olduğu anda tarafınızdan yetiştirildi. Bunlar zorlu taşınma sürecinin içinde çok kıymetli anlar. Tüm ekibinize ve fikir sahibine içten teşekkürlerimizi sunarız. (Arkadaşım Emine ye tavsiyesi için, Kemal bey e de anlayışı ve gülümseyen sesi için ayrıca teşekkürler)

 • Aylin Mutlu
  18.09.2019

  Taşınma aşamasında, gözümüzü en fazla korkutan Koli temin etme, koli yapma ve sonrasında boşalan kolileri atma konusuna çok akılcı bir çözüm, ayrıca kırılma riski yüksek eşyaların güvenle taşınmasını sağlayan güvenli bir yöntem,eşyaları yerleştirirken de gayet hızlı ve düzenli olmasını sağlıyor. En önemlisi de nakliye firması çalışanlarının dahi taşıma işini kolaylaştırdığı için bu kutuları beğenmesi ve bu durumdan memnun olması ve tabii ki hem daha ekonomik hem de doğa dostu bir uygulama. Ne diyelim başarıların daim olsun Kaplumbox umarım sürekliliği olan ve zaman içinde de tüm Türkiye ye yayılan bir uygulama olur.

 • Ömer Şavkın
  16.09.2019

  Taşınma kargaşası içinde en çok yoran kısım koli tedarik etme istifleme taşınma sonrası boş kolilerin atılması kaplumbox tum bunlar için akılcı ekonomik doğa dostu mukemmel bir çözüm sunmuş Teşekkürler kaplumbox

 • Ogün Durdu
  11.09.2019

  Merhabalar gerçekten akıl dolu bir düşünce tebrikler hem eşim hem taşıma firmasının işi kolaylaştı teşekkürler herkese oneriyorum hiç bir eşyanız kırılmadan kolay ve güvenle taşınıyorsunuz çok memnun kaldım tekrar teşekkürler

 • Nilüfer Zakeri
  8.09.2019

  Sizinle beraber taşınmak çok kolay oldu gerçekten memnun kaldım. Teşekkür ederim. Sağlık ve başarıyla kalın👍🏻🙏🏻🌻

 • Selina Gucavli
  6.09.2019

  Senede 2 kere taşınan ben kaplumbox ile ilk defa tanıştım. Keşke daha önceden böyle iyi bir hizmet ve rahatlıktan haberdar olsaydim. Hem doğaya zarar vermedim hem tertemiz kutularımda eşyalarımı taşıdım. Arkadaşlar da çok kibarlardı. Herkese sizden bahsediyorum yolunuz açık olsun kaplumbox ailesi!

 • aysegul tetik
  29.08.2019

  Evimin naklinde kaplumbox son derece yararlı oldu . Hem zamandan kazandık .. hemde maddi açıdan .. taşındığım eve planlı şekilde yerleşmem mümkün oldu.. ayrıca müşteri hizmetleri gereken kolaylığıda sağlamakta olup ,son derece kibar umarım yaptıkları iş uzun soluklu olur .. kaplumbox a teşekkürler ..

 • Emre Yoleri
  27.08.2019

  Hem ofis hem de ev taşıma sürecinde firma yetkilileri bize çok yardımcı oldu, kendilerine bu vesile ile teşekkürlerimi sunmak isterim. Eşyaların güvenle taşınması açısından dört dörtlük bir çözüm, bunun yanında maliyet avantajı da artı olarak geliyor. Sunulan hizmetin uzun ömürlü olmasını dilerim.

 • Teoman ÖZAYDIN
  16.08.2019

  Yine taşınıyoruz, nerden bulucam onca koliyi paketi derken ‘Kaplumbox’ u buldum. Süper pratik, sağlam ve güvenli bir çözüm oldu bizim için. Ek olarak, gerek telefonda konuştuğum gerekse de teslimatı yapan/geri alan kişiler çok yardımcı ve işlerinin uzmanlarılar... Tavsiye ederim...

 • Gülhan Coşansu
  8.08.2019

  Bu kutuları kiralık ev bakarken eşyaları toplayan bir ailede gördüm ve merak edip araştırdım ve denek istedim.Son derece kullanışlı,sağlam ve ergonomik. Taşınma sürecinde çok işime yaradı. Şirketin müşteri ilişkileri de çok iyi. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim

 • Gürkan Gülge
  6.08.2019

  Gerçekten çok memnun kaldık. İnşallah bir daha taşınmak zorunda kalmam ama tasinirsam ilk sizi arayacağım.Kutular çok sağlam, pratik. Kapınıza kadar geliyor kapınızdan alınıyor.Ben yeterli olur diye 20 tane almıştım. Keşke daha fazla alsaymisim. Çok teşekkür ederim. İ iki varsiniz

 • Şulecan Toközlü
  30.07.2019

  Çok pratik, güvenli, temiz bir sistem, çok memnun kaldık.

 • aidenmom
  29.07.2019

  👐 Tek kelime ile harika taşıması kolay, yerleştirmesi kolay, eşyalar kırılacak mı derdi yok tertemiz taşıdık evimizi teşekkür ederiz.👏

 • pelinayan35
  18.06.2019

  Gerçekten harika bir çözüm yaratmışsınız, işimi o kadar kolaylaştırdı ki. Çok teşekkürler 🌻

 • mytwinsworld13
  14.05.2019

  Ne kadar memnun kaldığımızı asla anlatamam evi taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yolunuz açık olsun 🐢


Yorum yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz.