Kaplumbox nedir ve ne işe yarar?

Tamamen taşınmaya özel tasarlanan Kaplumbox yüksek kaliteli plastikten üretilen özel bir taşıma kutusu. Kaplumbox en güvenli şekilde, daha az fiyata daha fazla eşya taşımanızı sağlar. Kaplumbox’ın sunduğu ayrıcalıklarla tanışmak için Avantajlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Taşınırken neden Kaplumbox kullanmalıyım?

Kaplumbox eşyalarınızı mükemmel bir şekilde taşıyabilmeniz için tasarlandı. Geniş hacimli, darbelere karşı dayanıklı, su geçirmez ve bantlamanızı gerektirmez. Kaplumbox’ı taşınacağınız zaman kapınıza getirir, siz taşındıktan sonra gelir alırız. 

Nasıl Kaplumbox siparişi verebilirim?

İnternet sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Evinizin ya da ofisinizin oda sayısını seçtiğinizde sizin için en uygun taşınma paketini öneririz. Daha sonra adresinizi, taşınacağınız adresi ve taşınma zamanını belirtebilirsiniz. Kaplumbox taşınma kutularını kapınıza kadar getirir, siz taşındıktan sonra yeni evinizden gelip alırız.

Kaplumbox’ın karton kutulardan ne farkı var?

Kaplumbox normal bir kutudan %35 daha fazla eşya taşır. Darbelere karşı dayanıklıdır, su geçirmez ve bantlamak gerekmez. Ergonomik tasarımı sayesinde rahatça taşınabilir. Sadece taşınma zamanında kiralayacağınız için harcamanızı en verimli şekilde yapmanızı sağlar.

Kaplumbox’a neler sığar?

Taşınırken ayakkabılığınızdaki hiçbir ayakkabıdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bir Kaplumbox’a 15 çift ayakkabınızı yerleştirebilirsiniz. Kaplumbox giysilerinizi taşımak için de ideal. Kışlıkları yerleştirmeye başlayın. Bir Kaplumbox’a aynı anda 15 kazak ve 5 mont sığdırabilirsiniz. Ayrıca yazlıkların hepsini bir arada taşıyabilirsiniz. Tek bir kutuya 15 şortun ve 40 tişörtün aynı anda sığdığını göreceksiniz.

Kaplumbox hangi şehirlerde var?

Şu an için sadece İstanbul’da hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı yeni noktalarla gün geçtikçe daha da genişletiyoruz. Kaplumbox’ın hangi il ve ilçelerde geçerli olduğunu görmek için Lokasyonlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neden kiralama yöntemi sunuluyor?

Taşınmak sadece sınırlı bir sürenizi alır. Bu süreçte taşınma kutuları çok büyük bir önem taşır. Ancak taşındıktan sonra kutularınızı çöpe atmak zorunda kalırsınız. Aksi takdirde evde yer kaplamalarına razı olmalısınız. Kiralama yöntemi bu sorunları ortadan kaldırıyor. İşte bu yüzden Kaplumbox sadece ihtiyaç duyduğunuz dönemde size yardımcı oluyor. Diğer taraftan kaplumbox çevrecidir. Aynı geri dönüşümlü kutuyu defalarca kullanıp, ömrü tükenince yine geri dönüşüme dahil edebiliyoruz. 

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kaplumbox.com sitemizde kredi kartı, GarantiPay, Havale/EFT ve kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat ve geri alım tarihlerini nasıl belirleyebiliyoruz?

Hafta içi 14:00'a kadar gelen siparişleri ertesi iş günü, 14:00 sonrasında gelen siparişleri ise en erken bir sonraki iş günü teslim edebiliyoruz. Teslim tarihi, teslim saat aralığı ile geri alım tarihi ve saat aralığını sipariş verirken seçebiliyorsunuz. 

Taşınmanın En Doğru Yolu
Kaplumbox taşınmayla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Bir kez kullandığınızda tüm sevdiklerinize önerecek ve ihtiyaç duyduğunuzda yeniden sipariş vereceksiniz. Taşınmak söz konusuysa ondan vazgeçemeyeceksiniz.